The best St.Nicholas of Lviv
(English version coming soon)

Цією сторінкою я сподіваюся відкрити новий розділ сайту "Живий Львів", присвячений цікавим творчим особистостям. І актор Ігор Гулюк зіграє тут роль почесної першої ластівки (хоч і не дуже тендітної :))).
Історія створення нашої оповідки про кращого львівського Миколая - як ланцюжок, що склався з великої кількості ланок-збігів (у Львові таке трапляється дуже часто). Дивіться самі.


Ігор Гулюк в ролі святого Миколая. Малюнок Анатолія Крушинського

Ігор Гулюк в ролі святого Миколая.
Малюнок Анатолія КрушинськогоСергій Антончик та Дід Мороз-Гулюк після конкурсу. Різдво 2005

Битва титанів.
Як це було

1. На Різдво 2005 ми зустрічаємося з власниками львівських фотосайтів Рибкою і Сергієм Антончиком, успішно перетворивши віртуальне знайомство на реальне. Під час прогулянки стометрівкою Сергія висмикують на один з новорічних конкурсів, в якому той, звісно, перемагає.


Весела
фотосесія

2. Побачивши фото з конкурсу у мене на сайті, моя подруга Дана Бончук, акторка і журналіст, пізнає у Діді Морозі свого улюбленого колегу по театру. Народжується ідея зробити на сайті присвячену Гулюкові сторінку, і в липні відбувається розвесела фотосесія.
3. Ігор Гулюк надає мені фото зі свого архіву. Ми домовляємось про створення сторінки до дня святого Миколая, оскільки ця роль - одна з його найулюбленіших. В той самий час редактор "Міжнародного туризму" доручає мені підібрати щось цікаве для зимового номера.
Робота починається!
Життя і ролі.
Фото з архіву4. А ось і результати колективної праці. В номері 6`2005 "Міжнародного туризму" вийшла стаття Дани Бончук, проілюстрована малюнком мого батька, який ви вже побачили, коли зайшли на цю сторінку. А я приготувала для вас цей розділ. Тож після задовгої передмови нарешті читайте про кращого львівського Миколая!
P.S.А якби ми колись не прогулялися на Різдво стометрівкою..
Стаття "Святий Миколай з легенд і з-за лаштунків"
(pdf, 1.5 Mb)

homepage